"Антоновка орта мектебі" КММ

«Таза Қазақстан» республикалық экологиялық акциясы аясында 25 сәуір «Жасыл аймақ» күні жеміс-жидек ағаштарының көшеттерін отырғызу және көшеттерді әктеу жұмыстары ұйымдастырылды.

Толығырақ

26 сәуір күні 5-7 сынып оқушылары үшін БӘ пен Т Д оқытушысы Пшеничников С.Н. "Сенің өмірің, сенің таңдауың" ролигінің көрсетілуінің мақсаты терроризмнің алдын алу және терроризм кезіндегі қауіпсіздік.

26 сәуір күні 5-7 сынып оқушылары үшін БӘ пен Т Д оқытушысы  Пшеничников С.Н. "Сенің өмірің, сенің таңдауың" ролигінің көрсетілуінің  мақсаты терроризмнің алдын алу және терроризм кезіндегі
    Толығырақ

2024 жылғы 24 сәуірде "Антоновка орта мектебі" КММ 9 сынып оқушылары үшін Саумолкөл ауылының Агротехникалық колледжіне ашық есік күніне бару ұйымдастырылды.

Толығырақ

Сәуір айы-экологиялық тәрбие айы.

Сәуір айы-экологиялық тәрбие айы.

Телеграмм-бот «SKO URPAQ/Поколение»

Телеграмм-бот «SKO URPAQ/Поколение»

ТӨТЕНШЕ ЖАҒДАЙ КЕЗІНДЕГІ ІС-ҚИМЫЛ АЛГОРИТМДЕРІ

ТӨТЕНШЕ ЖАҒДАЙ КЕЗІНДЕГІ ІС-ҚИМЫЛ АЛГОРИТМДЕРІ   <span
    Толығырақ

Ұлы Жошының 800 жылдығына арналған іс-шаралар жоспарына сәйкес "Антоновка орта мектебі" КММ 16.04.2024ж. тарих пәнінің мұғалімі Андриенко Н. В. 8- сынып оқушыларымен дөңгелек үстел өткізді.

Толығырақ

13 сәуірде "Антоновка ОМ" КММ – де "Ұстаз-2024"аудандық кәсіподақ спартакиадасы аясында волейбол және үстел теннисінен аймақтық жарыстар ұйымдастырылды.

14.04.2024
    Толығырақ

12 сәуір күні Ғылым мен ғарышкерлер күні директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Шукина Н.В. мен аға тәлімгер Сопко Т.В.

Толығырақ

2024 жылдың 11 сәуірінде "Антоновка ОМ" КММ-де "Дарынды даланың – шығармашылдық алаңы"

2024 жылдың 11 сәуірінде "Антоновка ОМ" КММ-де "Дарынды даланың – шығармашылдық алаңы"